Tomáška Jelínková

Tomáška Jelínková

realitní makléřka 0 nemovitostí
Telefon: +420 722 069 721

Realitní kancelář: První kutnohorské reality s.r.o.

Kontakt

Motto: „Důležité je začít, ještě důležitější však vytrvat.“

 

O mně

Jsem začínající realitní makléřka, která svou práci miluje. Díky ní mohu uplatnit všechny své dovednosti a již získané zkušenosti. V roce 2020 jsem úspěšně vystudovala střední uměleckoprůmyslovou školu Helenín v Jihlavě a odmaturovala z oboru reklamní tvorba a grafický design. Jsem umělecky založená, mám estetické cítění a dokonale se vyznám ve vizuální prezentaci.

 

 

Vždy dopředu přemýšlím nad novými a inovativními způsoby jak Vaši nemovitost co nejlépe a profesionálně zviditelnit a tak docílit co nejrychlejšího a nejlepšího prodeje. Pracuji s maximálním nasazením, ale hlavně s chutí a úsměvem.

 

 

Celou zakázku vždy dokonale zpracuji. Nejsem jen makléřka, ale i fotografka. Focení i následné doladění fotografií je mým koníčkem. Na fotografiích vždy nechám Vaši nemovitost zazářit a zviditelním ji na realitních serverech a svých sociálních sítích.
Po zveřejnění zakázky na internet Vám budu pravidelně zasílat statistiky ohledně návštěvnosti a zobrazení. Vždy Vás budu o všem informovat nejen telefonicky, ale i emailem. Jak o stavu zakázky, tak o prohlídkách. Zodpovím Vám i případným zájemcům jakýkoli dotaz týkající se zakázky.