Prodej krásné chalupy, 76 m2 – Chrást u Poříčan

3 998 000 Kč

00194

ID nemovitosti

275 m2

Velikost

Popis

K prodeji nabízíme krásnou chalupu, která se nachází na návsi obce Chrást 122 (u Poříčan) na pozemku s rozlohou 275 m2, cca 20 min. od Prahy, 2 min. od dálnice D11. Na vlakové nádraží Poříčany je to necelé 4 min autem.

Tuto nemovitost můžete využívat jako chalupu k odpočinku, nebo jako dům k trvalému bydlení pro rekonstrukci. Veškerá elektřina v tomto domě je vedena v mědi. Rozvod teplé vody zajišťuje bojler umístěný v samostatné místnosti v přistavené dílně. Po uvedení vody do provozu je ihned generována teplá voda. Dům je napojený na veřejnou kanalizaci a na zahradě má vyvrtanou vlastní studnu.

Chalupa se nachází na klidném místě se zahrádkou, na které naleznete ovocné keře, okrasné rostliny a upravené záhonky se vzrostlými keři. Nechybí skleník připravený pro pěstování domácí zeleniny aj. Dalšími objekty na zahrádce jsou 2 úložné kůlny, původně používané na uhlí, a původní králíkárna.

Do nemovitosti se vchází přístavkem, který tvoří velikou vstupní chodbu + WC. Po vstupu do původní chalupy vás zaujme krásná světnice propojená s kuchyňskou částí. Chaloupku zdobí tradiční špaletová okna, je možné připojit také krb pro chvíle odpočinku a alternativnímu vytápění. Topení v horní obytné části je řešeno původními krbovými kamny.
Po vstupu přístavkem po schodech do horní obytné části domu se ocitnete v podkrovní místnosti, která je momentálně určena jako úložný prostor, zároveň je vstupní chodbou do 2 obytných místností.
Podlaha v přízemí a vstupní chodbě je připravena pro položení nové podlahové krytiny (dlažba, dřevo, vinyl), která vám může umocnit ještě kouzelnější pocit z pobytu na tomto klidném místě.

Za domem se nachází veliká dílna prosvětlená stropním oknem, z níž je vstup do dalších 2 místností (bojler + úložné prostory).

Celou chalupu je možno rekonstrukčně zvětšit směrem k dílně a do zahrady, případně v obytné světnici zrušit strop až do podkroví (střechu prosvětlit okny) a vytvořit si tak zajímavou nemovitost k odpočinku nebo netradičnímu trvalému bydlení. Ložnice v horním patře by se pak nacházela v části blíže ke schodům.

V obci Chrást naleznete poměrně velký obchod s venkovní terasou (2 min. pěšky), obecní úřad a mateřskou školu. Ani ne minutu chůze od chalupy se nachází autobusová zastávka, z níž je to blízko do Poříčan a do Prahy, nebo do přilehlého okolí. Dalšími blízkými městy jsou Čelákovice, Lysá nad Labem, Sadská, Český Brod, Pečky, Nymburk, Úvaly u Prahy. V přilehlých Poříčanech je pak kompletní občanská vybavenost…

Celou fotogalerii a půdorysy naleznete zde: https://www.khreality.cz/blog/property/prodej-krasne-chalupy-76-m2-chrast-u-porican/

Ráda vás touto nemovitostí provedu, zároveň je možné doporučit nezávislého finančního poradce pro konzultaci řešení financí pro získání této krásné nemovitosti…

Adresa

Adresa: Chrást
 • Země: Czech Republic
 • Město: Chrást
Otevřít v Google Maps
 • ID nemovitosti 00194
 • Cena 3 998 000 Kč
 • Typ nemovitosti Na prodej
 • Velikost 275 m2
 • Kategorie Domy Rodinný
 • Lokalita Chrást
 • Okres Nymburk
 • Plocha 275 m²
 • Stav objektu Dobrý
 • Budova Kamenná
 • Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná

Kontakt

Sylvie Vrbická

realitní makléřka
+420 724 963 314
sylvie@khreality.cz
Další nemovitosti