Prodej nízkoenergetických novostaveb, 96 m2 – Miskovice u Kutné Hory

6 299 000 Kč

00143

ID nemovitosti

1 000 m2

Velikost

Popis

Zařiďte si bydlení dle svého stylu v nízkoenergetických zděných novostavbách 4+kk v Miskovicích u Kutné Hory.

Výstavba nové čtvrti domů s průkazem PENB „B“ – energeticky nenáročné budovy se nachází v klidné části slepé ulice Miskovic, pouhých 5 min od Kutné Hory, 10 min od Kolína a 50 min od Prahy. Nyní si můžete vybrat ze 6 parcel k výstavbě – z celkových 10 stavebních parcel mají některé domy již své majitele (viz. označení parcel na obrázku).

Ve fotogalerii naleznete foto jednoho zařizovaného domu pro představu prostoru, dále pak vizualizace možného vzhledu interiéru a foto místa nové výstavby.

Každý dům o ploše 96 m2 leží na parcele o rozloze 1000 m2. Obestavěná plocha 432 m2 kolem domu bude s venkovní dlažbou, také se počítá s místem pro terasu 11 m2. Podlahová plocha interiéru domu je 78 m2. Staňte se součástí vzniku svého nového domova a vyberte si z možností podlah Breno a standardů Koupelny Ptáček dle svého stylu.

Domy jsou připojeny na elektřinu, obecní vodovod a kanalizaci. Připraveno je také komínové těleso pro případ pořízení vlastního krbu. U domů je možnost ústředního vytápění elektrokotlem a ohřev vody boilerem, případně je možné změnit vytápění na podlahové prostřednictvím tepelného čerpadla (příplatek).

Na domech budou svody okapů do dešťové jímky, barva fasády dle výběru investora, zámkové dlažby (vjezd, parkovací stání, chodníček, terasa vedle domu). Střešní krytina je betonová KM beta (barva dle výběru), okna plastová (barva dle výběru).
Plot bude z uliční strany ze štípaných bloků s dřevěnou výplní, na bocích a vzadu bude plot pletivový.
Branka a brána taktéž dřevěná výplň. V základní ceně brána bez pohonu, pohon je možné sjednat za příplatek.
Terénní úpravy na pozemku v ceně nejsou, avšak za příplatek není problém udělat na pozemku jakékoli úpravy.
Elektrokotel je Protherm, tepelné čerpadlo bude případně dodáno dle požadavků klienta, kvalitní značka dle dostupnosti.
Topení je řešeno radiátory, za příplatek může být podlahové v celém domě, nebo kombinace obou variant.
Kolaudace domů proběhne po kolaudaci komunikace, která je plánována po výstavbě plotů z ulice, a po dokončení parkovacích míst mezi plotem a komunikací (požadavek obce).
Dokončení rozestavěného domu bude trvat cca 5 měsíců (+- od podpisu Rezervační smlouvy). Dokončení staveb na parcelách pouze se základovou deskou bude trvat cca deska 6-10 měsíců. Vše také záleží na výběru zařizovacích předmětů a jejich dodávek.

V obci Miskovice naleznete mateřskou školu, poštu, knihovnu, dětské hřiště, hipoterapii Dítě a kůň (jízdy na koních i pro dospělé, letní tábory) atd.. Okolí obce nabízí výlety do blízké přírody, jako je např. rozhledna na Vysoké, Miskovický kras, či nedaleký Velký rybník a stezka Po mlýnech vedoucí až do Kutné Hory jedinečnou přírodou.

Kompletní fotogalerii vč. mapy a vizualizací naleznete zde: https://www.khreality.cz/blog/property/prodej-nizkoenergetickych-novostaveb-96-m2-miskovice-u-kutne-hory/

Ráda pro vás zajistím prohlídku a odpovědi na všechny dotazy, případně ověřeného finančního poradce…

Adresa

Adresa: Miskovice
 • Země: Czech Republic
 • Město: Miskovice
Otevřít v Google Maps
 • ID nemovitosti 00143
 • Cena 6 299 000 Kč
 • Typ nemovitosti Na prodej
 • Velikost 1 000 m2
 • Kategorie Domy Rodinný
 • Lokalita Miskovice
 • Okres Kutná Hora
 • Plocha 1.000 m²
 • Stav objektu Ve výstavbě
 • Budova Cihlová
 • Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná

Kontakt

Sylvie Vrbická

realitní makléřka
+420 724 963 314
sylvie@khreality.cz
Další nemovitosti