Kvalitní nízkoenergetické domy ve Sv. Mikuláši u KH 172 m2 – pozemek 700 m2

7 600 000 Kč

00105SV

ID nemovitosti

700 m2

Velikost

Popis

AKTUÁLNÍ INFORMACE: Domy na těchto parcelách jsou již prodané, nebo v rezervaci. Pokud máte zájem o stejný dům, prosím kontaktujte mne pro více informací.
Ve Svatém Mikuláši bude několik dalších parcel, kde vám můžeme výstavbu stejně kvalitních nízkoenergetických staveb nabídnout – dostavba dle domluvy cca jaro 2024 nebo do roka od podpisu Rezervační smlouvy. Rezervujte si parcely už nyní, zaznamenali jsme enormní zájem v poslední době.
Cena domu s nevybaveným interiérem 7,6 mil. Cena s vybaveným interiérem jako v inzerátu 8,45 mil. bez kuchyně a osvětlení. Možnost ovlivnit výběr standardů.
Dále se budou stavět patrové dvojdomky na pozemku 525 m2 – komplet vybavené za 7 mil. Krásné parcely na konci nové čtvrti s výhledem do zeleně. Více informací na mém emailu nebo telefonu, děkuji…

Původní inzerce: V nabídce už jen poslední dům 5+kk se šatnou v ložnici a pracovnou. Velmi kvalitně vystavěná novostavba ve Sv. Mikuláši za Kutnou Horou (ulice Prostřední). Třída energetické náročnosti pouze B (velmi úsporná). Na tuto energetickou třídu poskytují banky nižší úrok. Měsíční zálohy na elektřinu do 3000,- Kč.
Vzhledem k dnešní ekonomické situaci jsme nyní upravili cenu, aby lépe reflektovala možnosti zájemců pro koupi.
Dům je připraven rovnou k nastěhování, kdy celý průběh stavby byl pod každodenním drobnohledem a ve spolupráci s designérem.
Dům 5+kk se nachází v nové části obce Svatý Mikuláš, v této čtvrti jsou již téměř dokončeny přilehlé komunikace kolem domů (silnice, chodníky, veřejné osvětlení).
Dům má instalované kvalitní variabilní zastínění oken. Veškeré materiály a zařizovací předměty v domě byly pečlivě vybrány s důrazem na design, kvalitu a funkčnost.
Samozřejmostí pro tuto energeticky náročnou dobu je tepelné čerpadlo Toshiba 6 kW (voda – vzduch) a podlahové vytápění. Domy jsou napojené na místní vodovod a kanalizaci, v dohledné době bude na zahradě ještě vlastní studna.
Okolí domu je již upraveno, domy mají veliké podkroví pro další úložné prostory, případně pro vestavbu místnosti.
Venkovní parapety jsou hliníkové, dům je také postaven na vyvýšeném místě a chráněn tak proti případnému zatopení. Obvodové zdivo Porfix 300 mm, zateplení fasády +200 mm, vnitřní zdivo Porfix 150 mm, střecha krytina beton Bramac, tepelná izolace stropu, příprava na zabezpečovací systém, okna trojsklo Kommerling, vnitřní dveře Prum (vyšší standard), kvalitní kliky, spotřebiče Gorenje, veškeré baterie a vybavení vyšší kvalita, pomalé dojezdy v zásuvkách v kuchyni i koupelně…
Obec Sv. Mikuláš je známá svým jedinečným zámeckým komplexem Kačina s procházkami v lesoparku, koná se zde mnoho kulturních akcí.
Vzdálenost od Kutné Hory (UNESCO) 5 min, 15 min od Kolína (hlavní vlakové spojení + sjezd na D11), 30 min od Poděbrad (lázně), 35 min od Pardubic a 60 min od Prahy.
Celým prvním domem vás provedeme ve videu, kde vás snad i pobavíme :-), tento poslední dům k prodeji má trochu odlišnou dispozici (místo vstupní šatny je oddělená pracovna).
Pro prohlídky obou nemovitostí či pro jakékoli dotazy mne neváhejte kontaktovat… Doporučuji osobní prohlídku!

Adresa

Adresa: Svatý Mikuláš
 • Země: Czech Republic
 • Město: Svatý Mikuláš
Otevřít v Google Maps
 • ID nemovitosti 00105SV
 • Cena 7 600 000 Kč
 • Typ nemovitosti Na prodej
 • Velikost 700 m2
 • Kategorie Domy Rodinný
 • Lokalita Svatý Mikuláš
 • Okres Kutná Hora
 • Plocha 700 m²
 • Stav objektu Novostavba
 • Budova Cihlová
 • Energetická náročnost budovy B - Velmi úsporná

Kontakt

Sylvie Vrbická

realitní makléřka
+420 724 963 314
sylvie@khreality.cz
Další nemovitosti