Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 29
Realitní zpravodaj

Hypoteční trh se propadl o čtvrtinu. Banky snižují sazby

Hypoteční trh se propadl o čtvrtinu. Banky snižují sazby
19.9.2019 - V srpnu bylo podle dnes zveřejněných dat serveru Hypoindex poskytnuto 6 153 hypotečních úvěrů, což znamená meziroční pokles o 27,4 %. Celkový objem sjednaných hypotečních úvěrů meziročně..

Voda z vlastní studny - vyplatí se?

Voda z vlastní studny - vyplatí se?
17.9.2019 - Zvláště v posledních suchých letech určitě mnoho majitelů nemovitostí a zahrad přemýšlí, zda na svém pozemku nezřídit vlastní studnu.

V Hradci Králové je velký nedostatek bytů a stavebních pozemků

V Hradci Králové je velký nedostatek bytů a stavebních pozemků
16.9.2019 - V Hradci Králové, stejně jako v dalších městech České republiky, je stále velmi silná poptávka po vlastním bydlení. Ceny sice vzrostly, to ale to nic nezměnilo na tom, že zájemců o koupi..
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: První kutnohorské reality s.r.o. » Prodej, Vila, 600m² - Kutná Hora

Prodej, Vila, 600 - Kutná Hora, Ev.č.: 005SB

1 (kopie)
2 (kopie)
3 (kopie)
4 (kopie)
5 (kopie)
6 (kopie)
7 (kopie)

Kontaktujte makléře

Mgr. Silvie BartuskováMgr. Silvie Bartusková
+420 774 505 040
[email protected]
První kutnohorské reality s.r.o.První kutnohorské reality s.r.o.
Lorecká 108/16
Kutná Hora - Hlouška
+420 730 807 807
[email protected]
Cena5 995 000 Kč
včetně poplatků, včetně provize, cena bez daně z nabytí
KategorieVila
LokalitaTylova, Kutná Hora
OkresKutná Hora
VelikostAtypický
Plocha užitná600 m²
Plocha pozemku473 m²
Plocha zastavěná473 m²
Počet podlaží3
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabízím ke koupi areál bývalé sýpky situovaný v samotném historickém jádru památkového města Kutná Hora. Objekt, jež má užitnou plochu cca 650 m2 ve třech podlažích s případnou půdní vestavbou, je otevřen několika možnostem, jak jej znovu plně a funkčně využít. Ideálně se jeví přebudování na bytové jednotky. Vzhledem k tomu, že prostor je tzv. “openspace” tedy bez vyzděných vnitřních příček, nabízí tak velkou variabilitu možností jak prostory dále členit. Další fakt, a tím je poloha v srdci města, zaručuje neustálou poptávku po bydlení, jak vlastním, tak nájemním. A to je příležitost pro opravdu efektivní investici. V roce 2000 byla provedena nová fasáda. Střecha a krovy jsou v dobrém stavu. Objekt sloužil dlouhá léta jako provozovna sklenářství s výrobním závodem, proto může být prostor využíván také k takovým, či podobným účelům. Stav objektu je původní, avšak již na dobu své výstavby, tedy roku 1904 měl velmi kvalitní, naddimenzované vybavení a techniku. Disponuje např. dvěma nákladními výtahy. Za domem je dvůr, kde pohodlně zaparkuje až deset vozů. Dům je situován v památkové zóně, ovšem chráněn památkově není. Doporučuji prohlídku této ojedinělé nemovitosti, a využít tak příležitost pro realizaci zdroje příjmů v tak pozoruhodném a památkovém městě, jakým Kutná Hora bezersporu je.