Hodnocení klientů

 

Paní Mejstříkové jsem svěřila prodej bytu, prodala velice rychle a kompletně všechno zařídila. Žádné starosti jsem s tím neměla.
Děkuji. Doporučuji.

Alena

 

S paní Mejstříkovou byla při koupi bytu výborná spolupráce. Oceňuji férové jednání, skvělou komunikaci, ochotu a profesionální přístup. Mohu jen doporučit.

Adam Bárta

 

Před pár týdny jsem se rozhodla k velkému kroku, a to uvolnit svůj byt k pronájmu. V současné uspěchané době, kdy člověk nemá čas a po pravdě má i jisté obavy z pronajímání bytu, který si několik let hýčká, jsem se rozhodla využít služeb První kutnohorské reality s.r.o., konkrétně tedy pí. realitní makléřky Sylvie Vrbické,… Číst víc „Hodnocení klientů“

Mgr. Sedláčková

 

Prodej bytu proběhl ke vší spokojenosti. Seriozní a nadstandartní služby paní makléřky Mejstříkové mě mile potěšily. Rozhodně všem vřele doporučuji a pokud v budoucnosti budu potřebovat služby realitní kanceláře, tak rozhodně využiji Kutnohorské reality. Ještě jednou dík za dobře odvedenou práci. H.Z.

Zdeněk Havlíček

 

Předností KH reality je znalost místního trhu a osobní přístup makléřek. Ceníme si dlouhodobé spolupráce a spolehlivosti se Silvií.

 

S realitní kanceláří Kutnohorské reality s.r.o. zastoupenou jmenovitě paní Mgr. Silvií Krupkovou mám výborné zkušenosti. Spolupracuji s ní již několik let v oblasti pronájmu bytových a nebytových prostor. Oceňuji naprosto profesionální přístup, výbornou znalost regionálního trhu, spolehlivost a vstřícné jednání.

Ing. Michaela Fajfrová

 

Zkušenosti s realitními makléři mám z ČR a Velké Británie. Dle mého názoru paní magistra Silvie Krupková prezentuje skutečně top servis na poli realit. Jednání s ní je vždy na profesionální úrovni, je rychlé a efektivní a to jak při prodeji, tak i při zprostředkování pronájmu nemovitostí. Jako jednoznačný bonus hodnotím i její komunikaci a… Číst víc „Hodnocení klientů“

M.N.

 

Realitní kancelář jsme využili při prodeji dvou nemovitostí. S touto RK máme dobré zkušenosti, zajistili kompletní prodej nemovitostí, s profesionalitou makléřky Silvie Krupkové jsme byli nad míru spokojený .Prodej byl zvládnutý v krátkém čase. Můžeme jen doporučit.

Radek