Hodnocení klientů

Byli jsme velmi spokojeni

S paní Silvií Krupkovou jsme řešili koupi domu, byli jsme velmi spokojeni. Paní Krupková je moc milá, jednání bylo profesionální a rychlé.

Lucie Kubíčková

Milé a profesionální jednání

Se Silvií jsem několikrát pronajal dům, který jsem s ní nakonec i prodal, vždy milé a profesionální jednání ke spokojenosti všech.

Štěpán Trnka

Rychlý a bezproblémový prodej našeho domu

Jsem velice spokojen se službami, komunikací a ochotou paní Silvie Krupkové. Super rychlý a bezproblémový prodej našeho domu. Velice děkuji a všem doporučuji obrátit se na První Kutnohorské Reality.

Petr Rapavý

Profesionálky v oboru realit

Prodej domu jsem realizoval poprvé, proto jsem neměl tušení, co vše je potřeba vyřešit a zařídit. Na doporučení kamaráda jsem se obrátil na realitní kancelář První kutnohorské reality s.r.o., konkrétně na pí. Mgr. Silvii Krupkovou, která si na pomoc s prodejem vzala pí. Sylvii Vrbickou.
Prodej domu nebyl snadný hned z několika důvodů. Za… Číst víc „Profesionálky v oboru realit“

Martin Coufal

Milé a korektní jednání

Jsem nadmíru spokojená s touto realitkou. Naprosto perfektní, milé jednání a hlavně korektní, měla jsem k nim naprostou důvěru. Silvie a Sylvie vše vyřídily profesionálně a s lidským přístupem. Vřele doporučuji, nezklamou Vás.
Díky Vám děvčata.

Marie Čechová

Top realitní kancelář

První Kutnohorské Reality s.r.o. jedna z top realitních kanceláří v širokém okolí Kutné Hory. Vstřícnost, perfektní spolupráce a milé jednání na profesionální úrovni. Paní majitelka Silvie Krupková dokázala to, co jiné věhlasné realitky jen slibují. Všem vřele doporučuji.

J. Záruba

Profesionální služby

Touto cestou děkujeme paní Martine Mejstříkové za profesionální a milé služby a bezchybné zprostředkování prodeje naši nemovitosti.
Jelikož žijeme v cizině bylo kompletní vyřízení veškerých formalit ze strany paní Mejstříkové neuvěřitelnou pomoci. Dokonce zprostředkovaní zprovozněni chodu nemovitosti bylo promtně vyřízeno pod osobním dohledem paní makléřky.
Veškeré další formality, katastrální úřad, energetické závody etc.… Číst víc „Profesionální služby“

Ivana Heuser

Prodej bytu

Paní Mejstříkové jsem svěřila prodej bytu, prodala velice rychle a kompletně všechno zařídila. Žádné starosti jsem s tím neměla.
Děkuji. Doporučuji.

Alena

Skvělá spolupráce

S paní Mejstříkovou byla při koupi bytu výborná spolupráce. Oceňuji férové jednání, skvělou komunikaci, ochotu a profesionální přístup. Mohu jen doporučit.

Adam Bárta

Před pár týdny jsem se

Před pár týdny jsem se rozhodla k velkému kroku, a to uvolnit svůj byt k pronájmu. V současné uspěchané době, kdy člověk nemá čas a po pravdě má i jisté obavy z pronajímání bytu, který si několik let hýčká, jsem se rozhodla využít služeb První kutnohorské reality s.r.o., konkrétně tedy pí. realitní makléřky Sylvie Vrbické,… Číst víc „Před pár týdny jsem se“

Mgr. Sedláčková

Prodej bytu proběhl ke vší

Prodej bytu proběhl ke vší spokojenosti. Seriozní a nadstandartní služby paní makléřky Mejstříkové mě mile potěšily. Rozhodně všem vřele doporučuji a pokud v budoucnosti budu potřebovat služby realitní kanceláře, tak rozhodně využiji Kutnohorské reality. Ještě jednou dík za dobře odvedenou práci. H.Z.

Zdeněk Havlíček

Předností KH reality je znalost

Předností KH reality je znalost místního trhu a osobní přístup makléřek. Ceníme si dlouhodobé spolupráce a spolehlivosti se Silvií.

S realitní kanceláří Kutnohorské reality

S realitní kanceláří Kutnohorské reality s.r.o. zastoupenou jmenovitě paní Mgr. Silvií Krupkovou mám výborné zkušenosti. Spolupracuji s ní již několik let v oblasti pronájmu bytových a nebytových prostor. Oceňuji naprosto profesionální přístup, výbornou znalost regionálního trhu, spolehlivost a vstřícné jednání.

Ing. Michaela Fajfrová

Zkušenosti s realitními makléři mám

Zkušenosti s realitními makléři mám z ČR a Velké Británie. Dle mého názoru paní magistra Silvie Krupková prezentuje skutečně top servis na poli realit. Jednání s ní je vždy na profesionální úrovni, je rychlé a efektivní a to jak při prodeji, tak i při zprostředkování pronájmu nemovitostí. Jako jednoznačný bonus hodnotím i její komunikaci a… Číst víc „Zkušenosti s realitními makléři mám“

M.N.

Silvie Krupková

Realitní kancelář jsme využili při prodeji dvou nemovitostí. S touto RK máme dobré zkušenosti, zajistili kompletní prodej nemovitostí, s profesionalitou makléřky Silvie Krupkové jsme byli nad míru spokojený .Prodej byl zvládnutý v krátkém čase. Můžeme jen doporučit.

Radek