Prodej rodinného domu, 139 m2 – Kutná Hora – Vrchlice

5 990 000 Kč

00322

ID nemovitosti

273 m2

Velikost

Popis

K prodeji nabízíme velký rodinný dům na skvělém místě v Kutné Hoře, s okny situovanými na tři světové strany.

Dům se nachází v ulici Pobřežní 53/19, při známé cestě vedoucí na Královskou cestu procházkou pod Vlašským Dvorem s výhledem na historickou část Kutné Hory, Chrám Sv. Barbory vedoucí až na procházku Po mlýnech k Velkému rybníku.

Do domu vstoupíme verandou, ze které se dostaneme do vstupní haly. Z té vstupujeme do všech ostatních propojených místností. Po levé straně se nachází samostatná veliká místnost s okny do zahrádky a vstup dveřmi do sklepa. Po pravé straně nás vedou dveře do kuchyně s oknem do zahrady, a z kuchyně vcházíme do velkého obýváku s okny do ulice. Za kuchyní je vybudována koupelna s původním technickým prostorem, což nám nabízí možnost koupelnu zvětšit, a tyto dva prostory v podstatě propojit v poměrně velkorysou koupelnu, kde nebude nouze o místo na pračku, sušičku apod..

Naproti vstupním dveřím do haly se nachází další dva veliké pokoje s okny do ulice, z nichž jeden je průchozí. Vstupní hala má také přístup na půdu, kde nás překvapí ohromné podkroví, které má rozlohu celé zastavěné plochy. Tento dům by šel tedy zrekonstruovat na dvougenerační dům, případně na dvě obytné jednotky (chcete-li s možností pronájmu, kde by se dal přístup do podkroví řešit samostatně venkovními schody).

Přístup do domu a vjezd z ulice nás zavede až do garáže – je tedy možné parkovat krom ulice také vevnitř za vraty, nebo v garáži. Vedle garáže naši pozornost upoutá další stavba, která momentálně funguje jako dílna. Ta zase navazuje na posezení pod pergolou a venkovním krbem s udírnou. Z této dílny se tak nabízí vytvořit zahradní domek se soukromým venkovním posezením, a nemusí nás pak zarazit déšť. Za domem si můžeme upravit zahrádku, která čeká na svého nového majitele. A pokud bychom si přáli zahrádku větší, je možné si ji zvětšit o stávající venkovní posezení, které nahradí stávající dílna.

Celý obvod domu je odizolován. Dům je částečně podsklepen, kde se nachází úložné prostory a odpojený kotel na pevná paliva. Vytápění domu je zřízeno plynovým kotlem, umístěném v chodbě do sklepa. V místnosti za koupelnou je zase zajišťován ohřev vody. V domě je rozvod městské vody. Městská kanalizace vede v ulici podél domu, na níž je dům napojen pro svody odpadní vody z koupelny a kuchyně. Pouze odpad WC je prozatím řešen septikem, umístěným pod garáží (vývoz jednou za rok až dva). Tento velký rodinný dům má ohromný potenciál pro klidný život na úžasném místě. Zatím je jeho zástavba původní a obsahuje pár prasklin, na které máme k dispozici statický posudek. V podkroví je uložena spousta pokladů, bude před prodejem vyklizeno, ale třeba bude možné nějaký ten poklad získat spolu s domem :).

Dům je vhodný k okamžitému bydlení nebo k budoucí rekonstrukci. Pokud vás tato nabídka zaujala, ráda vás místem provedu a doporučím finančního poradce k případnému financování domu – doporučuji jeho prohlídku.

Adresa

Adresa: Pobřežní, Kutná Hora
 • Země: Czech Republic
 • Město: Kutná Hora
Otevřít v Google Maps
 • ID nemovitosti 00322
 • Cena 5 990 000 Kč
 • Typ nemovitosti Na prodej
 • Velikost 273 m2
 • Kategorie Domy Rodinný
 • Lokalita Pobřežní, Kutná Hora
 • Okres Kutná Hora
 • Plocha 273 m²
 • Počet podlaží 1
 • Stav objektu Před rekonstrukcí
 • Budova Smíšená
 • Energetická náročnost budovy G - Mimořádně nehospodárná

Kontakt

Sylvie Vrbická

realitní makléřka
+420 724 963 314
sylvie@khreality.cz
Další nemovitosti